top of page
Січень 2017 року
Тематична книжкова виставка "Бій під Крутами "
30.01.2017

У бібліотеці закладу представлена книжкова виставка про героїчну оборону Києва учнями київських гімназій, студентами університету. З них організували Студенський курінь, який 29 січня 1918 року під Києвом на залізничній станції Крути, вступив у кривавий бій з більшовиками. З тих трьохсот молодих героїв майже ніхто не залишився живими. Вони загинули, обороняючи рідну землю. Ці молоді герої гідні нашій пам'яті.

Роковини бою під Крутами
27.01.2017

До 99-х роковин бою під Крутами для дітей у школі проведено виховні години та уроки патріотичного виховання.

Директор Козачок О.М. зазначила: "Бій під Крутами увійшов в історію як безперечний вияв мужності юнаків, які віддали своє життя за незалежність України. Їх подвиг - яскравий приклад патріотизму для прийдешніх поколінь". Вражаючий приклад відваги та мужності школярі обговорювали за круглими столами, проведеними в класних колективах та у шкільному музеї. Також у бібліотеці навчального закладу створено експозицію, яка розповідає історію бою під Крутами.

Участь у ІІІ етапі  олімпіади з фізики
27.01.2017

27 січня учениця 9-А класу  Писаренко Валерія та учень 11-А класу Єрохін Богдан взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Бажаємо Валерії та Богдану перемоги!

Зустріч з лікарем сімейної медицини
27.01.2017

27 січня відбулася зустріч працівників закладу з сімейним лікарем Тимченко Наталією Дмитрівною, яка інформувала про профілактичні щеплення та зміни в сімейній медицині.

27 січня - день пам'яті жертв Голокосту
27.01.2017

Слово «голокост» походить з грецької мови (грец. Oλόκαυστον)— і має дві частини (holos), що означає «цілий», або «цілковитий» та (kaustos), що означає «спалений», «спопелений» (в контексті ритуального жертвоприношення).

Спочатку слово "голокост" мало релігійний підтекст, але також вживалося протягом сторіч стосовно катастроф та великого лиха переважно пов'язаних із пожежами. До прикладу, крім іншого, його використовували на позначання геноциду вірменів турками 1909р., для опису великих пожеж в Міннесоті (США), 1918 р тощо.[2] Уже в середині 20 сторіччя слово «голокост» вживали в пресі щодо хвилі терору проти єврейського населення Європи початого Адольфом Гітлером. Із середини 50-х років 20 сторіччя слово "Голокост" загальновживане стосовно політики винищення нацистами під час Другої Світової Війни євреїв та інших народів Європи. У такому сенсі сучасне слово «Голокост», на відміну від іншого його значення, пишемо з великої літери.( http://uk.wikipedia.org)

Дробицький Яр —

урочище в східній частині Харкова, починається в місці перетину Московського проспекту з окружною автодорогою. Дробицький Яр відомий як місце масових розстрілів цивільного населення, що здійснювалися нацистськими окупаційними військами в 1941—1942 роках.

Німецькі війська вступили в місто 24 жовтня 1941 року. Вже 5 грудня почався перепис населення міста, причому євреїв вносили до особливих списків. 14 грудня 1941 року за наказом військового коменданта міста генерала Путкамера всіх євреїв в дводенний термін зобов'язали переселитися в район ХТЗ. У робочих бараках, що залишилися після будівництва заводу, було організовано єврейське гетто. Щодня з гетто виводили групи, які прямували на розстріл в Дробицький Яр. Також в яру розстрілювали полонених червоноармійців і психічно хворих людей. Харківське гетто припинило своє існування на початку 1942 року. Всього ж, за даними Державного архіву Харківської області, було розстріляно близько 20 тисяч чоловік.

В 1991 року оргкомітет «Дробицький Яр» запропонував побудувати на 9 гектарах Меморіал жертв фашистського геноциду. Через нестачу коштів будівництво поновилось тільки в 2000 році і 13 грудня 2002 року була відкрита перша черга меморіалу, до якої увійшли знак мінору, автодорога до меморіального комплексу, алея і пам'ятник-монумент. А 22 серпня 2005 року на меморіалі жертвам нацизму відкрився траурний зал з Чашею скорботи.

ЧЛЕНАМИ ШКІЛЬНОГО ПАРЛАМЕНТУ БУЛО ПРОВЕДЕНО ВЕЧІР ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВАМ ГОЛОКОСТУ З ВИКОРИСТАННЯМ ВІДЕОМАТЕРІАЛІВ, СПОГАДІВ ОЧЕВИДЦІВ ТА ВІРТУАЛЬНОЇ ПОДОРОЖІ В Харківський музей Голокоста

Участь у ІІІ етапі  олімпіади з хімії
25.01.2017

25 січня учениця 11-А класу Степаненко Юлія та учень 10-А класу Колісник В'ячеслав взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Бажаємо Юлії та В'ячеслав перемоги!

Громадське обговорення Типового навчального плану 10-11 класів

Протягом січня триває  громадське обговорення Типового навчального плану 10-11 класів

День Соборності України
23.01.2017

       22 січня українська спільнота відзначає День Соборності України. Метою виховного заходу, проведеного в 9-А класі, було виховання національної свідомості учнів, відродження паростків духовності, поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення; виховання глибокої поваги та любові до Батьківщин.

        Учні 9-А класу в цей день згадали про історію злуки українських західних та східних земель, декламували вірші про Україну, складали асоціативне гроно про рідну землю.

День Соборності України
23.01.2017

 День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

 З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів:

-тематична виставка «22 січня – День Соборності України»;

-виховні години: «Україна – єдина Соборна держава»,  «Славетні імена України», «Великі творці Соборності»;

-книжкова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці “Соборна Україна: від ідеї до життя”;

-конкурс малюнків «Соборна Україна–  це значить, що наша Держава – єдина!», «Історія України і державотворення»;

-лінійка  «Україна – єдина соборна держава»

Вітаємо з перемогою!
21.01.2017

Вітаємо команду закладу, яка посіла ІІ місце у змаганнях з  міні-футболу серед вихованців 2000 р.н. та молодших на першість ДЮСШ. Склад команди: Борисенко Костянтин, Бородінчик Валентин, Іващенко Антон, Єрохін богдан, Зощук Данило, Паламарчук Владислав.  Тренер Сахно Олег Вікторович.

МОЛОДЦІ!

БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ ТА ПЕРЕМОГ!

Конкурс екскурсоводів
20.01.2017

Учитель історії Трегубова Оксана Анатоліївна взяла участь у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу». Цьому передувала кропітка багатогранна робота педагога  з метою виховання в учнів любові до рідного краю, бережливого ставлення до історії, духовної спадщини українського народу. 

Бажаємо Оксані Анатоліївні перемоги у конкурсі!

Участь у ІІІ етапі  олімпіади з трудового навчання
22.01.2017

22 січня учениця 11-А класу Степаненко Юлія взяла участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Бажаємо Юлії та учителю Лісовиній Наталії  Леонідівні перемоги!

Засідання парламенту
20.01.2017

20 січня відбулося засідання парламенту Нововодолазького НВК. На порядок денний було винесено такі питання:

1. Про відзначення Дня Соборності України 

2. Про підготовку до Дня святого Валентина  

Участь у ІІІ етапі  олімпіади з історії
18.01.2017

18 січня учениця 8-А класу Власенко Тетяна взяла участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Бажаємо Тетяні та учителю Бондаренко Юлії Леонідівні перемоги!

Участь у семінарі-тренінгу
18.01.2017

Учитель історії Бондаренко Ю.Л. взяла участь у семінарі-тренінгу для учителів спецкурсу «Харківщинознавство»  за темою «Посилення краєзнавчої, громадянської, патріотичної складової навчального процесу під час навчання учнів спецкурсу «Харківщинознавство».

Участь у ІІІ етапі  олімпіади з математики
15.01.2017

15 січня учень 11-А класу Паламарчук Владислав  взяв участь у І турі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Бажаємо Владу та учителю Добровольській Людмилі Дмитрівні перемоги!

Бути на землі Людиною!
15.01.2017

У 9-А класі відбувся виховний захід "Бути на землі Людиною!" Проведений він був у формі філосовського діалогу. Підлітки розмірковували над питаннями: хто така людина; для чого вона живе на Землі; що значить бути справжньою людиною. Класний керівник Кондратенко Ю.О. основними завданнями вбачає виховувати у дітей людяність, гуманізм у стосунках, доброзичливість, великодушність та самопожертву.

ІІ етап конкурсу-захисту робіт учнів-членів МАН
14.01.2017

Стартував ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Серед учасників учениця 11-А класу Степаненко Юлія. 14 січня вона писали конрольну роботу з біології. Бажаємо Юлії та її керівнику Харченко Вікторії Євгеніїївні перемоги!

2017 рік проголошено Роком Української революції 1917-1921 років
13.01.2017

Відповідно до Указу Президента України від 22 січня 2016 року № 17/2016 «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років», з метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності, тисячолітньої історії державотворення нашого народу, визнання історичного значення подій, пов’язаних із визвольною боротьбою початку XX століття та утвердженням української державності у формі Української Народної Республіки, Української Держави і Західноукраїнської Народної Республіки, їх значення для відновлення Україною незалежності у 1991 році, утвердження історичної єдності земель, консолідації суспільства, зміцнення міжнародного авторитету України, 2017 рік проголошено Роком Української революції 1917 – 1921 років.

Обрядове свято "Щедрий вечір
11.01.2017

11 січня учні Нововодолазького НВК відвідали обрядове свято "Щедрий вечір",  яке відбулося в РБК. Діти отримали багато задоволення від перегляду і повернулися до навчального закладу з позитивними емоціями.

Вітаємо переможців районного етапу олімпіад
10.01.2017

Підбито підсумки участі учнів у районному етапі учнівських олімпіад з навчальних предметів. Вітаємо переможців та їх вчителів. Бажаємо перемог в обласному етапі.

Нарада директорів
10.01.2017

Директор Козачок О.М. взяла участь у нараді керівників навчальних закладів району, на якій були розглянуті питання:

1.  Про підсумки вивчення стану виконання Інструкції з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах .

2. Про підсумки моніторингу стану викладання української мови в загальноосвітніх навчальних закладах району.

3.  Про підсумки ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

4. Про підсумки проведення районного етапу конкурсу «Учитель року 2017».

5. Про підсумки моніторингу стану викладання історії України в загальноосвітніх навчальних закладах району.

6 . Про підсумки моніторингу стану викладання фізики в загальноосвітніх навчальних закладах району.

7. Про підсумки проведення новорічних та різдвяних свят, дозвілля та оздоровлення дітей під час канікул.

8. Про результати роботи навчальних закладів за І семестр 2016/2017 н.р.

9. Про реєстрацію учнів 11 кл. ЗНЗ району на пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

10. Про функціонування сайтів навчальних закладів.

Засідання педагогічної ради
10.01.2017

10.01.2017 року відбулося засідання педагогічної ради, на якому були розглянуті питання:

  1. Про наступність у навчанні та вихованні між школами І-го та ІІ-го ступенів

  2. Про аналіз роботи з профілактики правопорушень серед учнів з девіантною поведінкою

  3. Про аналіз виховної роботи за І семестр 2016/2017 навчального року.

  4. Про вплив традиційних та інноваційних засобів виховання на формування та розвиток обдарованої особистості

  5. Про претендентів на нагородження Золотими та Срібними медалями

  6. Про виконання рішень попередніх засідань педагогічної ради

  7. Різне

Засідання РМО математиків
05.01.2017

Учителі математики Добровольська Л.Д. та Магніцька І.В. взяли участь у засіданні районного методичного об"єднання. На засіданні було розглянуто питання впровадження концепції національно-патріотичного виховання на уроках математики.

Нарада заступників директорів
05.01.2017

Заступник директора з навчально-виховної роботи Паламарчук А.С. взяла участь у нараді, на якій було підведено підсумки роботи за І семестр 2016/2017 навчального року, ознайомлено із заходами щодо проведення міжнародного дослідження "PISA". За результатами  районної наради було проведено виробничу нараду з педпрацівниками закладу

Засідання РМО вчителів образотворчого мистецтва
04.01.2017

Учитель образотворчого мистецтва Лісовина Н.Л. взяла участь у засіданні районного методичного об"єднання. 

Засідання шкільного методичного об'єднання
03.01.2017

3 січня відбулося засідання шкільного методичного обєднання фізкультурно-оздоровчого та художньо-естетичного циклів

bottom of page